Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: В Україні стабільно зростає кількість зареєстрованих ФОП

  • 77
Данило Гетманцев: В Україні стабільно зростає кількість зареєстрованих ФОП

В Україні стабільно зростає кількість зареєстрованих ФОП. Про це повідомив голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Данило Гетманцев.

За його словами, станом на 1 травня 2024 року кількість зареєстрованих ФОП з початку року стабільно зростає, і становить 2031,3 тис ФОП, що більше в порівнянні з початком року на 38,1 тис осіб.

Данило Гетманцев зазначив, що із січня по квітень 2024 року кількість новостворених ФОП становить 100,1 тис осіб, при цьому середньомісячний показник зареєстрованих нових підприємців за 4 місяці поточного року становить понад 25 тис осіб.

«Фактично показник росту новостворених ФОП переважає над тими, що закрили свій бізнес в 2024 році на 42,5 тис осіб. Дані свідчать, що найбільша кількість припинених ФОП якраз у тих регіонах, де більше відкритих новостворених підприємців», – заявив голова комітету.

Народний депутат додав, що скорочення ФОП пояснюється імміграцією, релокацією, вичерпанням лімітів, а вже потім банкруством.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy