Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: В Україні може бути засіяно 70%– 80% посівних площ

  • 687
Данило Гетманцев: В Україні може бути засіяно 70%– 80% посівних площ

Наразі посівною кампанією, яка стартувала, охоплено практично усі регіони України, окрім Луганської області, де практично уся територія або під окупацією т.з. «лнр», або у зоні активних бойових дій.

Про це сказав голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«За песимістичним сценарієм цього року в Україні буде засіяно 70%, за оптимістичним – 80% посівних площ. Перший сценарій передбачає, що до початку травня не вдасться реалізувати програму розмінування сільськогосподарських угідь на території Київської та Чернігівської областей.
Другий – можливий, якщо піротехніки і сапери впораються упродовж наступних двох тижнів, паралельно працюючи над вирішенням цього завдання одночасно як щодо звільнених населених пунктів, так і щодо земель сільськогосподарського призначення», – зазначив він.

Як розповів Данило Гетманцев, своєчасна та масова посівна кампанія означає, що:

  • практично повністю буде забезпечено продовольчу безпеку України базовими продуктами харчування рослинного походження;
  • буде збережена переважна кількість робочих місць у аграрному секторі, де до початку війни було працевлаштовано 2,7 млн. осіб, функціонування бізнесу у сільській місцевості (а це у свою чергу і податки до державного і місцевого бюджету), та загалом забезпечено життєдіяльність сільських населених пунктів;
  • за рахунок продукції власного виробництва держава матиме більші можливості для стримування і уповільнення зростання цін, що могло бути більшім у разі потреби заміщення вітчизняної продукції імпортними поставками;
  • буде підтримано стабільну роботу вітчизняної харчової промисловості, а також суміжних галузей (які зокрема виробляють засоби, у які фасується харчова продукція) та транспортно-логістичного бізнесу.

Окрім того, зауважив голова комітету, Україна підтримає продовольчу безпеку у світі за рахунок відвантаження на зовнішні ринки продукції, зібраної з решти 40-50% посівних площ – за умови вирішення логістичних проблем з вивезенням продукції.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy