Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Уряд виділив кошти для відбудови Зміївської та Трипільської ТЕС

  • 129
Данило Гетманцев: Уряд виділив кошти для відбудови Зміївської та Трипільської ТЕС

Кабінет міністрів виділив понад 1,55 млрд грн для відновлення Зміївської та Трипільської теплоелектростанцій, які входять до складу державного ПАТ «Центренерго».

Про це повідомив голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Данило Гетманцев.

«725,6 млн грн уряд виділив з резервного фонду державного бюджету, 826,2 млн грн – за рахунок коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії», – уточнив парламентар.

Він нагадав, що 10 травня 2024 року Кабмін виділив 7 млрд 168 млн грн на закупівлю обладнання для відновлення високовольтної мережі, а також для покращення синхронізації енергосистеми України та ЄС. Відповідні ресурси стали доступними завдяки цільовому гранту Світового банку на реалізацію цього проєкту.

Крім того, додав народний депутат, реалізуються проєкти, які посилять енергетичну автономність закладів охорони здоров’я, соціального захисту, центрів адміністративних послуг.

«Є розуміння і підтримка з боку величезної кількості наших ключових партнерів, які виділяють кошти напряму та через Фонд підтримки енергетики України, а також міжнародних інституцій (ЄІБ, ЄБРР, KfW та інших). Головне – забезпечити максимально швидке і надійне відновлення та раціональне і ефективне витрачання коштів», – підсумував Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy