Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Українські підприємства треба перемістити у безпечні місця

  • 7416
Данило Гетманцев: Українські підприємства треба перемістити у безпечні місця

Підприємства, які перебувають в зоні військових дій, повинні продовжувати свою роботу, заробляти, отримувати державні замовлення. Для цього їх слід перемістити у безпечні місця.

Про це заявив в інтерв’ю ІА «Інтерфакс» голова комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Ми відкрили державну програму стосовно переміщення. Зараз, на третій день роботи програми, переміщається 12 підприємств. Маємо понад 400 заявок, вони продовжують надходити. Ми допомагаємо з транспортом, дуже допомагає “Укрзалізниця”. Надаємо майданчики на Західній Україні. Військово-цивільні адміністрації розміщують працівників», – розповів він.

Данило Гетманцев також переконаний, що в умовах війни робота держави з економікою має базуватися на військових законах. Це означає істотне збільшення участі держави в економіці, а також – мобілізацію фінансових ресурсів, скорочення невійськових витрат, збільшення державного замовлення на українських державний та приватних підприємствах на соціально значущі товари і військові товари.

«Держава має стати і вже стає зараз основним замовником соціально значущих товарів, які мають розподілятися між незахищеними верствами населення або продаватися за зниженими цінами. Маємо перевести мирні виробництва у військові. Якщо в мирний час підприємство виготовляло високоякісні текстильні вироби, то у війну воно має шити дешеві ковдри та подушки для армії. Важливо працевлаштувати переселенців, які покинули свої домівки і зараз проживають на Західній Україні», – підсумував він.

Детальніше, як евакуювати підприємство та працівників – у нашій інфографіці.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy