Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Україна відбудує економіку швидше, ніж Західна Німеччина після Другої світової війни

  • 7101
Данило Гетманцев: Україна відбудує економіку швидше, ніж Західна Німеччина після Другої світової війни

Ситуація в економічному секторі України є контрольованою, усі можливі ресурси спрямовуються на забезпечення військових і наближення перемоги.

Про це заявив голова комітету ВРУ з питань фінансів Данило Гетманцев в інтерв’ю для УНІАН. Він впевнений, що після перемоги Україна відбудує економіку навіть швидше, ніж Західна Німеччина після Другої світової війни.

«В цілому ситуація є контрольованою. Але кроки для забезпечення стабільності – так, є безпрецедентними. Водночас сьогодні ми точно не будемо обмежувати фінансування першочергових потреб, наприклад, стримуючи інфляцію чи турбуючись про інші монетарні показники. Треба зупинити ворога і виграти війну. І ми все відіграємо і відбудуємо, навіть швидше ніж Західна Німеччина після Другої світової війни. А зараз кидаємо усі можливі ресурси на забезпечення військових і наближення перемоги», – наголосив Данило Гетманцев.

За його словами, українській економіці та фінансовій системі вдалося впоратися з шоком від повномасштабного вторгнення. Усі державні органи, які відповідають за фінансові відносини, продовжують злагоджено працювати.

З перших годин наступу агресора влада займається переведенням економіки на військові рейки, убезпеченням усіх фінансових сервісів і забезпеченням безперешкодної їх роботи.

«Як наслідок, ми бачимо довіру серед людей до наших фінансових інститутів починаючи від гривні і завершуючи банківською системою, оскільки немає жодного ажіотажу, жодної паніки, ослаблення гривні є незначним. Воно є, але в межах 10-15 відсотків на відміну від російського рубля, який суттєво девальвував. Це і є результат роботи команди, яка відповідає за фінансовий напрямок», – додав народний депутат.

Зі свого фінансовий Комітет робить усе можливе, щоби кров нашої економіки циркулювала і дозволяла працювати бізнесу.

До того ж, зауважив Данило Гетманцев, з початку повномасштабного вторгнення загальна сума амністованих активів збільшилася більш ніж на півмільярда гривень.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy