Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Україна розпочала новий етап вступу до ЄС

  • 78
Данило Гетманцев: Україна розпочала новий етап вступу до ЄС

Україна розпочала новий етап вступу до Європейського Союзу – скринінг вітчизняного законодавства стосовно відповідності європейським нормам. Перша така двостороння зустріч уже відбулася у Брюсселі.

Про це повідомив народний депутат від «Слуги народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Як уточнив парламентар, на зустрічі обговорювали розділ перемовної рамки стосовно публічних закупівель, що входить до головного кластеру «Основи процесу вступу до ЄС».

«Згідно з процедурою вступу до ЄС, кластер 1 під час перемовин відкривають першим і закриють останнім. Тож розпочато черговий важливий етап переговорного процесу про вступ України до ЄС», – заявив народний депутат.

Він нагадав, що попередній етап – так звані «пояснювальні сесії» – тривав три місяці та завершився у травні.

«Під час нього представники України презентували європейським партнерам відповідні розділи національного законодавства та надавали необхідні коментарі нашим європейським партнерам. Перед цим український уряд надав Єврокомісії результати селф-скринінгу – власну оцінку вітчизняного законодавства, зроблену за участю понад 80 державних установ та із залученням експертної спільноти», – повідомив Данило Гетманцев.

Народний депутат додав, що загалом у межах етапу скринінгу мають відбутися зустрічі за всіма 33 переговорними главами.

«За їхніми підсумками Єврокомісія сформує звіт про відповідність законодавства України праву ЄС, що визначить обсяги та напрями роботи для досягнення повної гармонізації нашого та європейського правового поля», – підсумував Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy