Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Україна очікує від Єврокомісії перші 1,5 млрд доларів від доходів із заморожених російських активів

  • 84
Данило Гетманцев: Україна очікує від Єврокомісії перші 1,5 млрд доларів від доходів із заморожених російських активів

Рішення про надання Україні 50 мільярдів доларів під заставу доходів від заморожених російських активів, яке ухвалили лідери країн G7, матиме неабияке значення для фінансування 2025 року. Україна очікує перші 1,5 млрд від Єврокомісії. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі Українського радіо.

«До речі, перші суми ми отримаємо вже у 2024 році. Ми очікуємо перші 1,5 мільярда саме цих грошей від Єврокомісії. А якщо говорити про 50 мільярдів, то це достатньо позитивне для нас рішення, яке свідчить про те, що наші партнери планують випустити євробонди, забезпечені прибутками від російських активів, і за рахунок цих облігацій надати нам кредит у розмірі 50 мільярдів», – повідомив парламентар.

Як зазначив Гетманцев, на сьогодні Україна має недофінансування за рахунок зовнішніх джерел на 2025 в обсязі 15 мільярдів.

«Це величезні гроші. Ми не припиняємо наших переговорів щодо повної конфіскації російських активів, це 300 мільярдів, які зараз арештовані, заморожені в Євросоюзі», – зауважив народний депутат.

За його словами, немає сумнівів щодо безперебійності фінансового забезпечення, фінансової підтримки України з боку західних фінансових інституцій до кінця року.

«Ми на 100% в ньому впевнені. У 2025 році у нас є питання недофінансування в 15 мільярдів. Але, я думаю, за рахунок російських активів ми це питання також вирішимо», – вважає Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy