Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: США підтримують українську металургію

  • 941
Данило Гетманцев: США підтримують українську металургію

Окрім підписання закону про ленд-ліз для України, Сполучені Штати також тимчасово скасували 25% мит на українську сталь та вироби з неї. У міністерстві торгівлі США пояснили це рішення тим, що металургія відіграє ключову роль в економіці України – аби вона продовжувала бути рятувальним колом для українців у цей скрутний час, має бути можливість експортувати сталь.

Про це повідомив голова податкового комітету ВР, народний депутат від «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

«Металургійна промисловість України має виключно важливе значення для економічної могутності країни, у ній працює кожен 13 українець. Деякі з найбільших сталеливарних підприємств України були серед найбільш постраждалих від варварства Путіна, а сталеливарний завод у Маріуполі (Азовсталь) став символом рішучості України в протистоянні агресії Росії», – цитує заяву Міністерства торгівлі США Данило Гетманцев.

Він також нагадав, що мито у розмірі 25% на сталь (практично з усіх країн) введено адміністрацією президента США Дональда Трампа. Торік мито частково скасували для країн Євросоюзу, а в лютому 2022 року — для Японії.

«Як наголошує Міністерство торгівлі США, багато українських сталеливарних заводів, незважаючи на те, що вони особливо постраждали від російських бомбардувань, продовжують виплачувати зарплати своїм співробітникам, а деякі також надають їм притулок. Частина заводів також відновила виробництво. Одним із символів війни став металургійний комбінат «Азовсталь» у Маріуполі, остання точка українського опору в обложеному місті», – зазначив Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy