Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Сьогодні абсолютний пріоритет – це армія

  • 516
Данило Гетманцев: Сьогодні абсолютний пріоритет – це армія

Збільшення фінансування воєнно-промислового комплексу є найголовнішою задачею не тільки у період війни, але й у післявоєнний час. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв’ю виданню «Економічна правда».

«Сьогодні абсолютний пріоритет – це армія. Він йде перед всіма іншими інтересами, зокрема, відбудовою житла чи навіть «соціалкою». Не отримуючи пенсії або орендуючи житло, ми якийсь час ще проживемо. А якщо у нас не буде грошей на армію, то нікому не треба буде це житло, не треба будуть пенсії та все інше. Ми просто втратимо країну», – пояснив Гетманцев.

За його словами, державі потрібно збільшити післявоєнні видатки на армію та фінансування ВПК щонайменше вдвічі від довоєнного мирного часу.

«Ми країна, яка, хочемо ми цього чи ні, буде жити в постійній загрозі військового конфлікту з нашим північним сусідом, який може в будь-який момент почати військові дії, навіть після підписання миру. Ми повинні перетворити країну на фортецю. Це взагалі інша філософія, інший погляд як на економіку, так і на зміст наших суспільних відносин всередині країни. У країні-фортеці галузь номер один – це ВПК», – переконаний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy