Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев розвіяв міфи навколо податкової амністії капіталів

  • 8115
Данило Гетманцев розвіяв міфи навколо податкової амністії капіталів

Спадок родичів, квартира площею 120 кв.м, будинок 240 кв. м, земельні ділянки в межах безоплатної приватизації, а також 400 тис. грн або активи на відповідну суму не підлягатимуть декларуванню. А сама амністія капіталів буде абсолютно добровільною.

Голова Комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев розвіяв міфи навколо законопроєкту №5153 про податкову амністію капіталів.

«Податкова амністія або нульова декларація – це можливість для співгромадян, які є резидентами України або були ними на момент отримання активів, «вийти в білу». Це відбуватиметься шляхом внесення коштів на спецрахунок, що відкривається в будь-якому банку. Треба буде заявити про наявність певної суми коштів, подати декларацію, що може бути знеособлена, і сплатити відсоток за те, щоб вивести ці гроші з тіні. Таким чином вони отримують можливість використання грошей без обмежень», – пояснив він.

Данило Гетманцев зауважив, що не підлягатимуть легалізації активи особи, які були зароблені зі сплатою податків у будь-якій формі. Наприклад, спадок від родичів не потрібно декларувати.

Також вважатимуться автоматично амністованими кошти та активи в межах мінімуму, передбаченого законопроєктом. А саме: квартира на кожну особу площею 120 кв.м, будинок 240 кв. м, земельні ділянки в межах безоплатної приватизації, 400 тис. грн або активи на відповідну суму.

Окрім того, амністія чи нульова декларація є добровільним заходом, ніхто нікого не примушує подавати відповідні декларації і виводити гроші з тіні, додав народний депутат.

За проєктом закону, амністія триватиме з липня 2021 року по липень 2022-го.

Ухвалення законопроєкту дозволить:

  • дати можливість людям і бізнесу «вийти в білу» і розпочати світле фінансове життя,
  • повернути кошти в економіку країни,
  • залучити гроші до держбюджету і витратити на ті соцпрограми, які будуть передбачені законом про держбюджет.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy