Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев розповів про підтримку бізнесу в 2020 році

  • 6481
Данило Гетманцев розповів про підтримку бізнесу в 2020 році

Звільнення від сплати єдиного соціального внеску та єдиного податку, списання заборгованості з ЄСВ, підвищення лімітів для ФОПів і грошова підтримка підприємцям.

Про ці та інші законодавчі зміни, спрямовані на підтримку бізнесу під час коронакризи, розповів голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава».

«Ми звільнили від сплати єдиного соціального внеску та єдиного податку платників І групи на період з першого грудня 2020 року по травень 2021-го. Сьогодні ця пільга діє з урахуванням вказаних періодів до зарахування страхового стажу. Подібне рішення ми ухвалили навесні щодо всіх ФОПів І, ІІ та ІІІ груп. Крім цього, у 2020 році була списана заборгованість з ЄСВ для «сплячих» ФОПів. Ви знаєте, наскільки ця проблема була болісною. Ми її вирішили. За пропозицією уряду була надана грошова допомога підприємцям та найманим працівникам у розмірі 8000 грн», – розповів Данило Гетманцев.

Крім того, наразі передбачена можливість відстрочення та розстрочення податкової заборгованості на суму до 6800 грн на період до кінця 2021 року без сплати штрафних санкцій. Також виплачена грошова допомога ФОПам, які мають дітей до 10 років. Збільшено ліміти для ФОПів. На період карантину запроваджено мораторій на перевірки суб’єктів підприємництва.

Данило Гетманцев також наголосив на програмі «Доступні кредити 5-7-9», яка запрацювала на повну з липня 2020 року.

«На сьогодні вже понад 22 млрд грн виплачено кредитів в межах цієї програми. Вона дозволила багатьом підприємцям сплачувати менші відсотки за кредитами, які вони вже мали до того, як програма була запущена», – наголосив депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy