Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев розповів, якою має бути податкова політика після війни

  • 500
Данило Гетманцев розповів, якою має бути податкова політика після війни

Після війни податкова політика повинна стати елементом загального плану розвитку України. Цей план має передбачати залучення великих іноземних стратегічних інвесторів в українську економіку та в розвиток великих підприємств на території нашої держави, відновлення інфраструктури держави за рахунок залучених коштів.

Про це в інтерв’ю Українським новинам розповів голова комітету ВРУ з питань фінансової, митної і податкової політики Данило Гетманцев.

«При цьому ми повинні розуміти, що податкова політика повинна бути збалансованою. Тобто мова йде передусім про забезпечення справедливого перерозподілу національного доходу. Щоби не було ситуації, що часто траплялася до війни, коли великий бізнес несправедливо зменшував податкове навантаження, деякі види діяльності взагалі були виведені з-під оподаткування, а пенсіонери отримували менше 100 доларів пенсії. Справедливий перерозподіл – це те, що повинна забезпечити податкова система передусім», – наголосив народний депутат.

За словами Данила Гетманцева, другим завданням є стимулювання розвитку інвестицій з України та з-за кордону, які надійдуть після війни.

«По-перше, нам треба усвідомити, що післявоєнна відбудова – це наше власне завдання і наша проблема. Ми не повинні сподіватися, що Захід це зробить все за нас і повністю все профінансує. І по-друге, ми повинні зосередитися на побудові нової економіки, де фокус буде на розвитку перш за все високотехнологічних, а не сировинних галузей. І ми повинні будемо всіляко цьому сприяти , і в податковій політиці також», – зазначив очільник профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy