Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев розповів, як вдалось збільшити надходження в бюджет майже на 50% від запланованих

  • 1245
Данило Гетманцев розповів, як вдалось збільшити надходження в бюджет майже на 50% від запланованих

До держбюджету у липні надійшло майже на половину більше, ніж було заплановано: 64 млрд грн, що на 24,5 млрд грн (61,9%) більше, ніж у аналогічний період минулого року.

Про це розповів голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«Навіть в умовах війни бізнес продовжив працювати і сумлінно сплачувати податки. Це допомогло отримати такі результати. До того ж це свідчить про ефективну роботу податківців з ліквідації “податкових ям”, припинення схем та детінізації», – сказав він.

Так, надходження за 7 місяців порівняно з таким саме періодом минулого року зросли більш ніж на чверть – 25,2%. А надходження з митниці зросли за підсумками місяця зросли на 82% і склали 22,9 млрд грн.

Голова комітету зауважив, що видатки також невпинно зростають, але це є логічним в умовах, коли в країні війна, і левова їх частка йде на оборону та захист держави.

Водночас Данило Гетманцев запевнив, що наразі економіка потроху оговтується від шоку. У цьому процесі допомагає ефективна боротьба із корупційними схемами, що збільшує надходження навіть на тлі економічної кризи, спричиненої російським вторгненням.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy