Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев розповів, як можуть збільшитись виплати при народженні дитини

  • 13764
Данило Гетманцев розповів, як можуть збільшитись виплати при народженні дитини

Збільшення виплат при народженні дитини стимулюватиме українців покращувати демографічну ситуацію, адже, за оцінками ООН, для України сьогодні невтішний прогноз – до 2100 року населення скоротиться на 45%.

Народний депутат від «Слуги Народу», голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев зазначив, що законопроєкт №5585-1 пропонує встановити такі суми виплат: 50 тис. грн – при народженні першої дитини, 100 тис. грн – при народженні другої і 150 тис. грн – при народженні третьої і кожної наступної дитини.

«З початку 2021 року державний бюджет отримав додаткові надходження з акцизного податку більше рік до року завдяки діям контролюючих органів, а також нашим законодавчим змінам щодо справедливого оподаткування тютюнових виробів (ТВЕНів). Лише від детінізації ринку нелегальної алкогольної продукції буде можливість наповнити бюджет країни більш ніж на 10 млрд гривень щорічно. Цих коштів вистачить на одне із найважливіших, на мою думку, питань: збільшення допомоги при народженні дитини», – сказав він.

Голова комітету зауважив, що народжуваність в Україні знижується щороку: у 2013 році показник становив 503 тис. дітей, а в 2020 – уже 293 тис. і збільшення виплат допоможе покращити ситуацію.
Данило Гетманцев також переконаний, що виплати повинні бути підвищені, адже потрібно брати до увагу курс долара. Так, у 2013 році за першу дитину давали 30 тис. грн, 60 тис. грн за другу і 120 тис. грн за третю, але це було при курсі 8, нагадав народний депутат.

«Ми не будемо зволікати з цією ініціативою. Проблему треба вирішити і це не популізм, ми стимулюємо народжуваність і дбаємо про розвиток нових поколінь українців», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy