Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: розмитнення автомобілів у «Дії» – парламент зробив перший крок

  • 110
Данило Гетманцев: розмитнення автомобілів у «Дії» – парламент зробив перший крок

Верховна Рада ухвалила за онову законопроєкт № 10380 щодо особливостей здійснення митного декларування легкових автомобілів засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг. Про це повідомив голова комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

«Законопроєкт розроблено з метою забезпечення зручності подачі електронної митної декларації для митного оформлення легкового автомобіля завдяки використанню засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг протягом періоду до набуття Україною статусу членства в ЄС», – зазначив Данило Гетманцев.

За його словами, важливим аргументом впровадження законопроєктом моделі митного оформлення є ліквідація маніпулювання з вартістю легкового автомобіля, тобто корупційної складової на митниці під час визначення митної вартості легкового автомобіля, від якої розраховуються митні збори.

«Йдеться про зазначення неіснуючих пошкоджень та несправностей легкового автомобіля, зміну модифікації легкового автомобіля, підробку договорів купівлі-продажу легкового автомобіля (купчих, інвойсів), зміну показників одометра (штучне збільшення або зменшення пробігу легкового автомобіля)», – наголосив Данило Гетманцев.

Народний депутат додав, що подавати електронні митні декларації через портал «Дія» українці зможуть до набуття Україною статусу членства в Європейському Союзі.

«Це спростить та прискорить процес митного оформлення легкових автомобілів, роблячи його більш доступним та зручним для громадян та підприємств. Крім того, розмитнення авто в «Дії» – одна з головних антикорупційних реформ у митній галузі», – резюмував Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy