Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Робоча група парламенту пропонує повністю заборонити рекламу азартних ігор

  • 106
Данило Гетманцев: Робоча група парламенту пропонує повністю заборонити рекламу азартних ігор

У Верховній Раді планують повністю заборонити рекламу азартних ігор

Про це повідомив голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Данило Гетманцев за підсумками засідання робочої групи щодо законопроєкту №9256-д, який розробили з метою боротьби з ігровою залежністю.

«Реклама буде заборонена. Повністю, крім реклами безпосередньо в гральних закладах. Спонсорство також. Ще є невеликий лаг для дискусії про спонсорство спорту, але поки що скоріше ні, ніж так», – розповів очільник комітету.

За його словами, введення обмежень для гравців підтримані майже повністю (щодо часу гри, суми витрачених коштів, одного аккаунту), гри військовослужбовців.

«Підтримані заборони та обмеження для операторів, запропоновані НБУ та додаткові підстави анулювання ліцензій (податковий борг, застосування способу розрахунків іншого ніж готівковий або безготівковий). Істотно розширений механізм блокування нелегальних гральних сайтів. І всі вищезазначені обмеження розповсюдженні в рівному ступені на лотереї», – повідомив парламентар.

Нагадаємо: 20 квітня 2024 року Президент України Володимир Зеленський підписав Указ, який вводить у дію рішення РНБО «Щодо протидії негативним наслідкам функціонування азартних ігор в мережі Інтернет».

24 квітня 2024 року народні депутати підтримали доопрацьований законопроєкт №9256-д, який має створити передумови для боротьби з ігровою залежністю та вдосконалення державного регулювання організації та проведення азартних ігор та лотерей.

Законопроєкт має сприяти розв’язанню проблеми загострення ігрової залежності під час воєнного стану, зокрема, серед військовослужбовців, які перебувають в екстремальних стресових умовах. Зокрема, проєкт закону передбачає посилення вимог до реклами азартних ігор, а також збільшує штрафи за порушення у цій сфері.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy