Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев про оподаткування під час воєнного стану

  • 11328
Данило Гетманцев про оподаткування під час воєнного стану

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкти №7121 і №7125 про особливості оподаткування та подання звітності в період дії воєнного стану.

Відтепер в українців буде можливість подати звіти та інші документи через 90 днів після припинення чи скасування воєнного стану. Також у період воєнного стану не здійснюватимуться будь-які перевірки щодо своєчасності та повноти подання звітів чи документів звітного характеру, розповів голова податкового комітету Данило Гетманцев.

Окрім того звільняються від відповідальності платники в разі неможливості виконання своїх обовʼязків, податкові перевірки не розпочинаються, а розпочаті перевірки зупиняються.

Серед важливих змін Данило Гетманцев назвав те, що тепер операції з добровільної передачі коштів, товарів, зокрема підакцизних, надання послуг на користь ЗСУ та підрозділів територіальної оборони без попереднього або наступного відшкодування їхньої вартості, не вважаються операціями з реалізації для цілей оподаткування.

«Відтепер враховуються в складі витрат у повному обсязі коштів та майна, що передається ЗСУ та іншим підрозділам. А сума відшкодування вартості пального, витраченого при наданні послуг із перевезення для забезпечення потреб ЗСУ та підрозділів територіальної оборони, не включається до складу оподатковуваного доходу фізичних осіб, які надають такі послуги. Також подовжується дія ліцензій на виробництво підакцизної продукції», – додав голова комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy