Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев про головні податкові стимули для бізнесу

  • 457
Данило Гетманцев про головні податкові стимули для бізнесу

Податок у 2% від обороту, кредитування під 0% та спрощення ліцензій і регуляцій – серед головних податкових стимулів, запроваджених державою. Вони спрямовані на те, щоб економіка працювала навіть в умовах війни.

Про це повідомив голова комітету з питань фінансів. Податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв’ю «Дело».

«По-перше, для фізичних осіб-підприємців 1 та 2 груп з оборотом до 10 млрд грн запровадили добровільну сплату єдиного податку на суму 2% від обороту. Також ми звільнили українців від земельного та екологічного податку. У четвер ми проголосували за звільнення податку на нерухомість для тих компаній, які працюють у тих регіонах, де сьогодні ведуться бойові дії», – розповів він.

Крім того, за програмою “5-7-9%” бізнес на час воєнного стану зможе кредитуватися під 0% на суму до 60 млн грн.

«Також ми скасували 600 ліцензій та регуляцій для бізнесу. Діятиме лише 20, які неможливо скасувати, наприклад, про поводження з радіоактивними відходами. І, звичайно, запустили програму евакуації підприємств із зони бойових дій», – додав голова комітету.

Данило Гетманцев запевнив, що зараз податковий тиск на бізнес знизився до мінімуму.

«Ціль цих змін – економіка, що працює навіть тоді, коли в країні війна. Економіка сьогодні як ніколи має працювати на суспільство, працювати на себе та збільшувати зайнятість населення. Тому ми провели всі ці рішення», – сказав політик.

Водночас народний депутат наголосив, що податкові зміни – лише один напрямок. Важливим є також збільшення державного замовлення.

«Третій важливий на сьогодні напрямок – евакуація підприємств. Четверте – робота з переселенцями із зони бойових дій, яких потрібно працевлаштувати. Все це – комплекс взаємопов’язаних завдань, який змушує економіку працювати. У тому числі й у воєнний час», – підсумував Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy