Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев про е-резидентів: Чому це вигідно Україні

  • 574
Данило Гетманцев про е-резидентів: Чому це вигідно Україні

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував прийняти законопроєкт N5270 про оподаткування підприємницької діяльності електронних резидентів.

Про це повідомив голова комітету, народний депутат «Слуги Народу» Данило Гетманцев.

«Завдяки цьому документу іноземці та особи без громадянства, які набули статусу електронного резидента та зареєстрували себе як ФОП, зможуть здійснювати підприємницьку діяльність та сплачувати податки в Україні. І при цьому можуть не бути в Україні фізично», – розповів він.

Таким чином люди з тих країн, де важка політична чи економічна ситуація, можуть розвивати свій бізнес, налагоджувати співпрацю з цивілізованими ринками та партнерами і при цьому поповнювати бюджет нашої країни, сплачуючи податки, зауважив Данило Гетманцев.

Насамперед ця концепція буде цікава для представників ІТ галузі країн, що розвиваються та держав із нестабільною політичною ситуацією.

«Статус е-резидента дозволить іноземцям зареєструватись у мобільному застосунку в кілька кліків. А далі — вони отримують можливість відкрити бізнес в Україні та сплачувати податки за найбільш вигідними умовами. Усе це без присутності в нашій країні», – повідомив міністр трансформації Михайло Федоров.

Він зауважив, що таку ж модель електронного резидентства вже використовують в Естонії, найбільш цифровій державі у світі. Статус е-резидентів там отримали близько 100 000 іноземців.

Бути е-резидентом не можуть громадяни рф, внесені в «чорний список» FATF, особи, які мають дохід в Україні (окрім пасивного).

«Е-резидент-підприємець відповідно до проєкту закону сплачує податки від своєї підприємницької діяльності в Україні, що позитивно впливатиме на інвестиційний клімат держави, активізацію та подальший розвиток національної економіки, збільшення валового внутрішнього продукту, а також надходжень до державного бюджету тощо», – переконаний Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy