Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев пояснив, як забезпечити в Україні рівні умови оподаткування для всіх

  • 10111
Данило Гетманцев пояснив, як забезпечити в Україні рівні умови оподаткування для всіх

Парламент підтримав за основу законопроєкт №5600, який забезпечить рівні та єдині правила оподаткування для всіх.

Документ усуває прогалини в Податковому кодексі, які дозволяли великому бізнесу не платити податки в Україні. Олігархи повинні бути позбавлені привілеїв і не мають отримувати надприбутки за рахунок надр чи маніпуляцій з податками у той час, коли держава не може платити гідні пенсії та зарплати.

«Законопроєкт №5600 – це про рівність оподаткування, про скасування преференцій та пільг, про усунення прогалин у податковому законодавстві, які дають великому бізнесу можливість не сплачувати податки, ухилятися від них. Не сплачувати податки лікарям, пенсіонерам, на дороги, на ті функції, які держава повинна виконувати. Не сплачувати податки в країні, яка воює, аморально», – наголосив голова Комітет з питань фінансівої, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

За його словами, документ пропонує індексувати ставки податків – акцизного та інших – на 5% інфляції, а також втричі збільшити екологічний податок, який, до речі, на сьогодні в 45 разів менше, ніж в Іспанії, і в 150 разів менше, ніж у Франції, зауважив політик.

«Ми також збільшуємо ренту на руду. При шикарній ринковій кон’юнктурі, вони отримують надприбутки і повинні відраховувтаи кошти державі», – додав народний депутат.

Зауважимо, що окремі ставки податків не переглядались з 2017 року. І сьогодні настав час змін – Президент обіцяв прозорі та єдині правила оподаткування для всіх. Ці гроші підуть на своєчасні виплати пенсій, зарплати лікарям, на підтримку військових тощо.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy