Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев пояснив, чому перевиконується державний бюджет

  • 1618
Данило Гетманцев пояснив, чому перевиконується державний бюджет

Повернення оподаткування імпорту для товарів, менші обсяги відшкодування ПДВ, значні надходження міжнародної зовнішньої допомоги, детінізація сплати внутрішніх податків – ці фактори вплинули на покращення виконання держбюджету в липні. Також вони
відчутно підсилити нашу фіскальну стійкість. 

Про це заявив народний депутат від партії “Слуга Народу”, голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в колонці для ЕП.

Так, доходи загального фонду склали 169,6 млрд грн. Це на 72,3 млрд грн (+74,3%) більше, ніж у попередньому місяці, та на 94 млрд грн (+124,3%) більше, ніж в аналогічному місяці минулого року.

Водночас видатки у липні були дещо меншими, ніж середньомісячні видатки загального фонду з початку війни (194,9 млрд грн).

«Так, дійсно, попри війну держава та бізнес змогли об’єднати зусилля для досягнення спільної мети 一 фінансування армії. Як і держслужбовці, так і платники податків почули заклик Президента щодо детінізації та консолідації фінансів на Перемогу. І ось виконання доходів державного бюджету значно покращилось», – пояснив народний депутат.

За його словами, подальші перспективи виконання бюджету залежать, насамперед, від того, як і коли Україна досягне перемоги над ворогом, зовнішньої підтримки, адаптації бізнесу до військових умов, в т.ч. через допомогу держави.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy