Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Особливих дискусій стосовно Держбюджету-2023 не буде

  • 458
Данило Гетманцев: Особливих дискусій стосовно Держбюджету-2023 не буде

Державний бюджет на наступний рік – це військовий бюджет з першочерговими видатками на оборону та безпеку. Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв’ю виданню «Фокус».

«Це – військовий бюджет, під час підготовки якого відмовилися від ілюзій, і навіть особливих дискусій щодо нього не буде. Дискусія зараз, на жаль, не може йти про те, чи надіслати гроші на допомогу виноградарству, чи металургії. У нас є тільки витрати на оборону та безпеку, субсидії, соціалка, сперечатися особливо зараз нема про що. Я високо оцінюю якість підготовки проєкту держбюджету до Мінфіну», – констатував Гетманцев.

Він наголосив, що видатки на безпеку та оборону Україна фінансує власним коштом, а соціальні видатки держава може покривати коштом кредитних та грантових програм.

«88% наших доходів йдуть на війну. Війну ми покриватимемо за свої кошти, і ми не скорочуватимемо витрати на війну за жодних умов. Якщо подивитися решту статей, то сьогодні вони покриваються коштом грантів, пільгових кредитів та іншого фінансування. Більша частина такого фінансування – це зовнішні пільгові позики на суму майже $38 млрд», – засвідчив голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy