Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев назвав переваги від скасування квот і мита на експорт з України

  • 794
Данило Гетманцев назвав переваги від скасування квот і мита на експорт з України

Рішення про обнулення тарифів та квот на експорт з України, яке прийнято на рівні ЄС, підтримає наших виробників, сприятиме більшому завантаженню виробничих потужностей та активізує економічну діяльність в Україні в цілому.

Про це заявив голова податкового комітету Данило Гетманцев.

Він зауважив, що за підсумками 2021 року, товарний експорт у ЄС становив 26,8 млрд. дол., частку ЄС-27 припадало майже 40% нашого експорту.

«Тому надання таких безпрецедентних торгових преференцій, насамперед, щодо аграрної продукції та сталі, що становить основу нашого експорту в ЄС, підтримає наших виробників, сприятиме більшому завантаженню виробничих потужностей, поповненню робочих місць та активізації економічної діяльності в Україні в цілому», – наголосив Данило Гетманцев.

До того ж, у рамках торгової лібералізації паралельно Україна та ЄС працюють над вирішенням проблемних логістичних питань для розширення можливостей експорту до ЄС, додав народний депутат.

Як нагадав Данило Гетманцев, одразу після заяви про обнулення тарифів та квот на експорт з України в рамках ЗВТ із Великобританією, сьогодні аналогічне рішення про торгову лібералізацію прийнято на рівні ЄС.

Про таку ініціативу повідомила Єврокомісія (ЄК), опублікувавши проект відповідного регламенту на своєму сайті. Далі рішення має бути підтримане Європарламентом та Радою ЄС, зауважив голова комітету.

«Ініціатива передбачає обнулення на рік усіх імпортних мит та квот на український експорт, припинення всіх антидемпінгових та захисних заходів щодо експорту української сталі», – уточнив Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy