Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: На відміну від Порошенка Зеленський відмовився від офшорів

  • 10550
Данило Гетманцев: На відміну від Порошенка Зеленський відмовився від офшорів

На відміну від Петра Порошенка Володимир Зеленський одразу після приходу до влади задекларував свої іноземні компанії, відмовився від них і разом із командою заборонив використання офшорних юрисдикцій без сплати податків із 2022 року.

Про це сказав голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев на брифінгу.

«Людина прийшла і одразу відмовилась від таких практик в бізнесі. І не лише сама, а й всім заборонила», – наголосив він.

Данило Гетманцев пояснив, що «95 квартал» і Володимир Зеленський використовували іноземні компанії виключно для ведення бізнесу, а не ухилення від податків.

«Жодних коштів із держбюджету чи від державних структур компанії не отримували. Це бізнес, що зростав і заробляв на очах людей. Зазначу, що в медійній площині є певні правила ведення бізнесу. Якщо йдеться про телевізійні продукти, то вони реалізуються в інших юрисдикціях, не в Україні. Для «95 кварталу», до речі, це було проблемою. Адже виробництво продуктів було в Україні, а отримуючи за кордоном гроші, вони заводили їх звідти із втратами. Звичайно, вигідніше було працювати в Україні і використовувати не іноземні, а українські компанії. Але, на жаль, склалась така ситуація, що вони не могли вчинити інакше, як і 99% нашого бізнесу, що також офшори використовує», – пояснив голова комітету.

Політик нагадав, що саме за Зеленського було ухвалено закон, за яким з 2022 року діє норма, що унеможливлює використання офшорних юрисдикцій для ухилення від оподаткування. Також було ухвалено закон про автоматичний обмін податковою інформацією, і тепер податкова знатиме про всі активи, що ховаються за кордоном у будь-якій формі.

«І проєкт Pandora Papers якраз чітко показав відмінність: хто лише говорив про офшори і нічого не робив для їхньої заборони, а хто прийшов і виконав обіцянку», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy