Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: На сьогоднішній день немає жодного потенціалу для збільшення податків

  • 694
Данило Гетманцев: На сьогоднішній день немає жодного потенціалу для збільшення податків

Жодного потенціалу для збільшення податків в Україні на сьогодні немає. Парламент не пропонував збільшення обов’язкових платежів, крім підвищення військового збору з 1,5% до 3%.

Про це сказав голова податкового комітету, народний депутат від «Слуги Народу» в інтерв’ю виданню «ДС».

«Я чесно скажу, що не знаю, що стоїть за пропозицією різкого підвищення податків, і тому не готовий про це дискутувати. Ми не мали пропозиції щодо збільшення обов’язкових платежів, крім підвищення військового збору з 1,5% до 3%. Решта, що пропонувалося, — це максимально відновити статус-кво, який був до війни. Це стосується імпортних податків, і нас просить бізнес [тобто. українські виробники, які стають неконкурентоспроможними, якщо імпортні товари в країну завозяться без податків, – ред]. Я не бачу на сьогоднішній день жодного потенціалу для збільшення податків», – наголосив він.

Данило Гетманцев також додав, що навіть попри війну у країні триває податкова амністія – тобто декларування активів фізичних осіб, що були отримані з ухиленням від оподаткування. Із початку повномасштабної війни задекларували активів на суму понад 1 млрд. грн. Наразі задекларовано 3,3 млрд грн.

«Це непогані результати, і амністія загалом успішна. Хоча, безумовно, не така успішна, як могла б бути, якби не війна. Тому так, я не відкидаю можливості продовження термінів для амністування», – зауважив очільник профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy