Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Ми перевели економіку на військові рейки, соціальні виплати забезпечені

  • 990
Данило Гетманцев: Ми перевели економіку на військові рейки, соціальні виплати забезпечені

Економіку України адаптують до роботи під час війни й українці отримуватимуть всі соціальні виплати. Про це заявив народний депутат від фракції “Слуга Народу”, голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

“Військовий бюджет відрізняється від мирного: фактично ми передали повноваження з управління бюджетом Кабміну та міністру фінансів. Вони в ручному режимі розподіляють сьогодні кошти Державного бюджету. Якщо щось необхідно, а коштів не вистачає, то вони перерозподіляють з однієї статті видатків на іншу. І я знаю, що всі соціальні видатки будуть здійснені”, – запевнив Гетманцев.

За його словами, парламент та уряд зробили низку кроків для відновлення економіки країни, і вони вже дають результат, переконаний нардеп. Він назвав чотири основні фактори, які дозволяють відновлювати діяльність підприємств, ділову активність та наповнювати бюджет.

“Ми збільшили державне замовлення на товари першої необхідності, продукти харчування, щоб дати людям можливість працювати на державні гроші, а державі – накопичувати необхідні резерви продуктів та інших товарів”, – констатував Гетманцев.

Також успішним кроком він назвав старт програми релокації виробничих потужностей із зони бойових дій. За його даними вже близько 300 підприємств переміщено на захід країни, більшість з них вже працює.

Позитивними факторами стали й зміни у податковому законодавстві, хоча, за словами голови профільного комітету, це були непрості рішення.

“Ми зняли будь-які адміністративні та податкові бар’єри. Зараз діє дуже простий податок 2% від обороту замість складних ПДВ та податку на прибуток. Вже є понад 180 тис. заявок про перехід на цю систему оподаткування. Ми практично звільнили від оподаткування малий бізнес та значно спростили митне оформлення та зменшили митні платежі”, – перерахував Гетманцев.

Він переконаний, що комплекс цих заходів вже дає помітний результат.

“Зараз бачимо, що економіка відновлюється, підприємства стають до роботи, а в окремих галузях, де є розширене державне замовлення, працюють у дві зміни. На нашу думку, ця система, яку ми запропонували суспільству, найоптимальніша у цих умовах”, – сказав нардеп.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy