Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Мета податкової амністії – дати людям вийти «в білу» і почати фінансове життя з чистого аркуша

  • 13489
Данило Гетманцев: Мета податкової амністії – дати людям вийти «в білу» і почати фінансове життя з чистого аркуша

Перша ціль податкової амністії – дати можливість людям вийти «в білу» і розпочати нормальне фінансове життя. Друга — повернення коштів в економіку.

Про це розповів голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв’ю Українському радіо.

«Податкова амністія — це елемент детінізації, коли ми повинні дати людям можливість вийти «в білу», підвести риску під своїм темним фінансовим минулим, почати своє фінансове життя з чистого аркуша і без будь-яких обмежень витрачати свої гроші, які вони заробили в минулий період з ухиленням від сплати податків. І це є масовим явищем для наших співгромадян. Амністія — це можливість показати державі, що в тебе є ці гроші, поклавши їх на рахунок у банку і знявши протягом двох тижнів, при цьому сплативши 5%. Ти отримуєш документ, який свідчить про те, що ці гроші є легальними і ти можеш використовувати їх без обмежень», — пояснив він.

Народний депутат наголосив, що податкова амністія є цілком добровільною, немає жодних штрафів чи санкцій за неучасть у ній. За розрахунками, на руках у людей близько 50 млрд доларів.

«Якщо твої гроші лежать під матрацом, можливо, ти і спокійний за те, що їх ніхто в тебе не вкраде, але вони точно щодня втрачають свою вартість, вони точно на тебе не працюють і точно не приносять тобі додаткову копійку», — зазначив Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy