Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Фінансова стійкість України вища, ніж у країни-агресора

  • 6914
Данило Гетманцев: Фінансова стійкість України вища, ніж у країни-агресора

Фінансова система України вистояла і працює безперервно, зокрема і на підконтрольних територіях. Тож зараз ринки оцінюють фінансову стійкість України вище, ніж у країні агресора.

Про це заявив голова комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев.

За його словами, після початку війни кредитні рейтинги України закономірно були переглянуті у бік зниження. Тим не менш, усі ключові рейтингові агенції оцінюють фінансову позицію нашої країни як у національній, так і іноземній валюті вище, ніж країни агресора. Між іншим, рейтинг Росії знижений до «дефолт неминучий» (Fitch).

«Також ЗВР виросли з початку війни, а з урахуванням фінансової підтримки партнерами, яка найближчим часом надійде на рахунки, зросте ще більше», – додав він.

Як відомо, з початку війни також було прийнято цілу низку рішень партнерами про виділення екстреного фінансування, що в т.ч. підтримуватиме платіжний баланс та фінансову стійкість. Сумарно йдеться вже про близько 25 млрд дол. виділеної допомоги Україні та союзникам у регіоні на потреби України з різних напрямків.

«Окрім того, всі банки працюють штатно, проблем з ліквідністю в банківській системі нема. Водночас бюджетна система продовжує працювати стабільно, всі платежі на потреби армії та соціальні виплати проводяться у повному обсязі», – розповів Данило Гетманцев.

Політик звернув увагу на те, що за даними Мінсоцполітики, у повному обсязі профінансовано виплату пенсій у березні (що виплачуються до 20 числа через відділення банків та до 25 числа поточного місяця – через Укрпошту), на виплату направлено 38,3 млрд грн.

«Єдність – наша сила. Давайте далі допомагати другу другові, працювати і платити податки, щоб усі наші міста та селища жили. Так ми наблизимо нашу перемогу», – закликав народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy