Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Енергетичне ембарго знекровить армію рф

  • 513
Данило Гетманцев: Енергетичне ембарго знекровить армію рф

Енергетичне ембарго проти росії знекровить агресора, не дозволить фінансувати війну проти України на нинішньому рівні, а також призведе до збіднішання росіян.

Таку думку в ефірі телеканалу Рада висловив голова податкового комітету, народний депутат від «Слуги Народу» Данило Гетманцев. Він також наголосив, що нині перспектива прийняття рішення про ембарго на російську нафту з боку ЄС є значно більшою, ніж була раніше.

«Безперечно, енергетичне ембарго знекровить армію, рф. А це є основою метою застосування санкцій, аби вони не мали, на що воювати. Люди значно збіднішають, росія не зможе виконувати свої соціальні зобов’язання, передбачені законодавством. А головне – не зможе фінансувати війну проти України на тому рівні, на якому фінансує її зараз», – сказав Данило Гетманцев.

За його словами, доходи державного бюджету росії раніше могли складати половину експорту від енергоресурсів. Сьгодні ця цифра може сягати і 60%.

«Ми всі розуміємо, що самі по собі санкції, всі ті пакети, що вводилися, вони не мають для рф якогось істотного значення. Такого, яке ми очікуємо від енергетичного ембарго», – додав Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy