Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Держбюджет-2022 – це вихід із кризи

  • 9766
Данило Гетманцев: Держбюджет-2022 – це вихід із кризи

Проєкт Держбюджету на наступний рік є цілком реалістичним. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

«До другого читання дохідна частина бюджету істотно зросла, видаткова частина також істотно зросла. Ми мали бюджет першого читання, розрахований на базі травневого макропрогнозу, на сьогодні він змінений і, відповідно, збільшений, адже ВВП має зрости, і від цього розраховується дохідна база. Крім того, до бюджету додалися 18 млрд, закладені у законопроєкті № 5600», – пояснив Гетманцев.

Він наголосив, що всі соціальні видатки у проєкті Держбюджету-2022 забезпечені, зокрема це стосується субсидій.

«Це питання постійно використовується у маніпуляціях. Людина отримає субсидії, якщо вона має на них право. Якщо в бюджеті не вистачає обсягу субсидій, які передбачені в кошторисі на наступний рік, ми швидко цю ситуацію виправляємо і надаємо додаткові кошти. Субсидії – у пріоритеті, це захищена стаття», – запевнив голова профільного комітету.

Також він заявив, що одним з пріоритетів бюджету на наступний рік є фінансування інфраструктурних проєктів.

«Давайте завершимо критикувати владу за те, що ми вперше за 30 років почали будувати дороги. Дороги – це пріоритет. Вкладаючи у них гроші, ми вкладаємо в майбутнє нашої економіки. Якщо не буде економіки, не буде за що фінансувати медицину, пенсії, вчителів», – навів приклад Гетманцев.

Загалом, за його оцінкою, проєкт Держбюджету на наступний рік відповідає економічним реаліям.

«Бюджет-2022 – це абсолютно реалістичний бюджет, який виводить з тієї кризи, в якій країна була ще на початку цього року. І наступного року ми очікуємо зростання економіки і зростання надходжень», – сказав Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy