Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Четвертий транш від МВФ – свідчення послідовності України в реформах

  • 105
Данило Гетманцев: Четвертий транш від МВФ – свідчення послідовності України в реформах

Можливість отримання четвертого траншу від МВФ – це свідчення того, що ми послідовні у виконанні своїх зобов’язань перед партнерами, та у своїх реформах.

Про це заявив народний депутат від «Слуги Народу», голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в ефірі Українського радіо.

«Хочу підтвердити, що це перша така програма, яку ми послідовно виконуємо. І для нас, як і для інших країн світу, які працюють з МВФ, невиконання програми – це абсолютно нормальна річ. Але на сьогодні це свідчить про те, що ми послідовні у виконанні своїх зобов’язань перед партнерами, ми послідовні у своїх реформах», – акцентував Данило Гетманцев.

Як наголосив парламентар, принцип – гроші в обмін на реформи – це той принцип, який відповідає інтересам України.

«Тому всі структурні маяки, визначені для цього перегляду, ми виконали та будемо виконувати надалі. І саме тому, що ми виконали всі маяки, ми отримаємо 2,2 мільярда доларів. Це не лише гроші до державного бюджету. Це – потужний сигнал для наших партнерів – США, Єврокомісії, G7, Світового банку щодо платоспроможності нашої країни та нашого надійного статусу, як позичальника, не залежно від військових дій, які йдуть в країні», – переконаний Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy