Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: Бюджет-2022 – це бюджет виходу з кризи

  • 7161
Данило Гетманцев: Бюджет-2022 – це бюджет виходу з кризи

Проєкт Державного бюджету на 2022 рік передбачає ті параметри розвитку, які є реальними на наступний рік. Це бюджет виходу з кризи, і він є абсолютно реалістичним.

Про це заявив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев на брифінгу за підсумками засідання фракції.

Основне зауваження до проєкту полягає в тому, що макропрогноз Міністерства економіки, який покладено в основу бюджету, дещо занижений.

«Макропрогноз був взятий у травні. Він занижений порівняно з реальним станом, який ми матимемо наступного року. Ми розуміємо, що якщо занижений номінальний ВВП, то відповідно занижена і дохідна частина. На мою думку, потенціал дохідної частини бюджету насправді близько + 80 млрд грн. Консультаціі з Мінфінансів тривають», – зауважив Данило Гетманцев.

Він розуміє таку позицію міністерства, адже їм краще перевиконати план, ніж мати ризики невиконання бюджету: «Занижені показники є комфортнішими. Але ми повинні розуміти, що держава має розраховувати на той потенціал, який має».

Голова комітету повідомив, що до другого читання макропрогноз переглянуть, і бюджет матиме інші показники.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy