Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: 70% бізнесу в Україні вдалося зберегти

  • 641
Данило Гетманцев: 70% бізнесу в Україні вдалося зберегти

Зменшення тиску на бізнес, скасування практично всіх ліцензій та дозволів, податкова ставка в 2% – держава робить все, аби підтримати підприємців і дати їм можливість далі працювати. У результаті, наразі 70% бізнесу вдалося зберегти і тільки приблизно 30% тимчасово чи постійно припинило роботу.

Про це розповів голова комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв’ю Vesti.ua.

«У нас було два шляхи. Перший – традиційний: “закручування гайок” та підвищення податків. В економічній історії я не знаю країн, де б під час війни знижувалися податки! Але ми вибрали саме цей, другий шлях. Він обумовлений обставинами, особливостями, у яких ми опинилися. Нам потрібний перезапуск економіки у військових умовах. Сьогодні нам набагато важливіше, щоб працювала економіка, щоб вона годувала людей, давала хоч невеликі, але стабільні податкові надходження», – наголосив він.

За словами Данила Гетманцева, вже було зменшено податковий та й будь-який інший тиск на бізнес, скасовано практично всі ліцензії та дозволи, а також штрафи. Державі вдалось прибрати податки на пальне, дати можливість працювати економіці та прибрати проблему дефіциту товару, знизити проблему працевлаштування.

«Це все ті фактори, що лягають на бюджет, але з невеликою відстрочкою за часом», – пояснив голова комітету.

Наразі 70% бізнесу вдалося зберегти і зараз створюються умови для того, щоб підприємства продовжили працювати, навіть якщо їх евакуюють.

«Вони досить швидко перезапускаються. І сьогодні вся державна машина спрямована на те, щоби цей бізнес продовжив працювати. Ми збільшуємо держзамовлення. По суті, вся переробна сільгосппромисловість отримала замовлення від держави: від м’ясних консервів до макаронів та борошна. А порятунком підприємств із зони бойових дій займаюся я особисто та ще більша команда, зокрема один із департаментів Мінекономіки – це досить “живий” департамент», – додав Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy