Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: 30 млн євро для підтримки українського бізнесу

  • 61
Данило Гетманцев: 30 млн євро для підтримки українського бізнесу

Європейський інвестиційний банк спрямує 30 млн євро на підтримку українського малого та середнього бізнесу. Кошти нададуть у межах державних програм пільгового кредитування.

Про це повідомив голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від фракції «Слуга Народу» Данило Гетманцев.

За його словами, загальний обсяг виділених ЄІБ фінансових ресурсів в Україні, станом на 1 травня, становить понад 7,5 млрд євро (йдеться про проєкти і у державному, і у приватному секторах).

«Для нас одним з першочергових завдань є забезпечення стимулювання відновлення економіки. Попри величезні кошти, які нині виділяються на сектор безпеки і оборони, Уряд зміг спрямувати на програми підтримки економіки понад 45 млрд грн», – акцентував Гетманцев.

Як наголосив парламентар, державні програми «Доступні кредити 5-7-9%», єРобота, єВідновлення, компенсація частини вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва, стимулювання роботи індустріальних парків та реалізації проєктів зі значними інвестиціями, страхування військових ризиків та логістики, підтримка експортерів (у тому числі продовження отриманих у 2022 році «безвізів») є надзвичайно важливими для підтримки темпів економічного зростання, взятих у минулому та на початку нинішнього року.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy