Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данило Гетманцев: 2021 рік – остання можливість для бізнесу запрацювати «по-білому»

  • 3321
Данило Гетманцев: 2021 рік – остання можливість для бізнесу запрацювати «по-білому»

Цього року в Україні планують провести податкову амністію капіталів. Про це в інтерв’ю заявив голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат Данило Гетманцев.

«Що таке податкова амністія? Це фінансове життя українців із чистого аркуша. Коли держава дає можливість вивести «в білу» зароблені статки, з яких не був сплачений податок впродовж усього періоду незалежності України. У цьому випадку держава не карає за несплату податків, а дозволяє їх вивести з тіні. Така «нульова декларація» – можливість для бізнесу і громадян добровільно вийти «в білу», мати чисту фінансову історію та легалізувати походження своїх коштів», – пояснив він.

Данило Гетманцев наголосив, що нікого не змушуватимуть подавати таку звітність: нульова декларація – справа виключно добровільна.

«Але дуже важливо провести амністію саме цього року, адже антиBEBS і автоматичний обмін податковою інформацією набувають чинності в 2022 році. Тобто 2021-й – фактично остання можливість, щоб безперешкодно вийти «в білу», – зазначив Данило Гетманцев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy