Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Данія допоможе у відновленні Миколаївської області

  • 366
Данія допоможе у відновленні Миколаївської області

Королівство Данії надасть системну допомогу у відновленні зруйнованих об’єктів Миколаївської області. Про це йшлося під час візиту на Миколаївщину данської делегації на чолі з міністром у справах міжнародного розвитку та глобальної кліматичної політики Королівства Данії Дана Йоргенсена.

«Ваша боротьба – це наша боротьба. Нас об’єднують фундаментальні цінності: свобода, демократія, права людини. Тому уряд Данії продовжить підтримувати Україну», – сказав Дан Йоргенсен.

За його словами, у 2022 році Данія надала Україні військову, цивільну та матеріальну допомогу на суму 750 млн євро.

«Ворог нищить нас щодня вже 11 місяців, і нам дійсно потрібна допомога. Візит данців – це прояв співчуття, розуміння та готовності нам допомагати. Агропромисловий комплекс, портова інфраструктура, важка промисловість, суднобудування – це лише невелика частина напрямків, за якими ми можемо вигідно співпрацювати з данським урядом та бізнесом», – заявила голова Миколаївської облради, очільник обласної організації партії «Слуга Народу» Ганна Замазєєва.

Вона повідомила, що через російську агресію на Миколаївщині були зруйновані або пошкоджені 123 медичні заклади, 108 дитячих садочків та 180 інших закладів освіти.

«Ми дуже раді, що на практиці починає діяти принцип «європейська країна відновлює український регіон». Особливо це актуально для таких прифронтових областей, як Миколаївська, де масштаби руйнувань колосальні», – зауважила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Віце-прем’єр-міністр України Олександр Кубраков підкреслив, що для відновлення економіки Миколаївщини дуже важливим є запуск Миколаївського порту, який поки що не включений до зернової ініціативи.

«Ми рухаємося в цьому напрямку. Жодна зустріч по зерну не відбувається без підняття цього питання», – сказав віце-прем’єр.

Також під час візиту данська делегація передала Миколаївщині генератори.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy