Список керiвникiв регiонiв

Вінницька область

Ірина Борзова

Народний депутат, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики.

 

Ірина Борзова народилася 28 серпня 1982 року у Вінниці. У 2005 році закінчила Вінницький національний аграрний університет за спеціальністю «Менеджер-економіст».
У 2019 році Ірина Борзова була обрана Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 14 (м. Жмеринка, Барський, Жмеринський, Літинський, Тиврівський райони) від партії «Слуга народу». На час виборів: фізична особа-підприємець.

...детальніше

Волинська область

Валерій Стернійчук

Народний депутат, член Комітету з питань антикорупційної політики.

 

Валерій Стернійчук, народний депутат, член Комітету з питань антикорупційної політики. Співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Чорногорією, заступник керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Соціалістичною Республікою В'єтнам. Валерій Стернійчук народився у 1981 році. Навчався на географічному факультеті Волинського державного університету імені Лесі Українки. Є співзасновником організації «Волинський актив молоді». Під час президентських виборів 2019 року очолив команду Зеленського у Волинській області.

...детальніше

Дніпропетровська область

Юрій Кісєль

Народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури.

Юрій Кісєль входить до складу депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв`язків з Японією та Республікою Вірменія. Народився 1963 року в м. Кривий Ріг. Навчався у Криворізькому гірничорудному інституті за спеціальністю "Промислове та цивільне будівництво". У 2019 році Юрій Кісєль обраний народним депутатом від партії «Слуга народу» на парламентських виборах 2019 року, № 43 у списку.

 

...детальніше

Донецька область

Владлен Неклюдов

Народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, голова підкомітету з питань діяльності органів прокуратури.

Після закінчення університету Неклюдов почав працювати у прокуратурі. У 2019 році Владлена Неклюдова було обрано народним депутатом від партії «Слуга Народу», № 36 у списку.


Житомирська область

Андрій Клочко

Народний депутат, голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Народився 1981 року в м. Києві. Закінчив факультет електроніки НТУУ “Київський Політехнічний Інститут”, економічний факультет Української академії менеджменту і бізнесу. Випускник Міжнародного інституту менеджменту, магістр бізнес-адміністрування (МВА). Аспірант Національної академії державного управління при Президентові України. Займався підприємницькою діяльністю (виробництво та продаж) у сфері оптової та роздрібної торгівлі книжковою продукцією.
У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 83 у списку. 

...детальніше

Закарпатська область

Ігор Кривошеєв

Народний депутат України.

Голова підкомітету з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування, член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), заступник члена Постійної делегації у Парламентському вимірі Центральноєвропейської ініціативи. 

Ігор Кривошеєв народився 1985 року в м. Ужгород. Під час президентських виборів 2019 року очолював «Команду Зеленського» у Закарпатській області.

...детальніше

Запорізька область

Михайло Федоров

Міністр цифрової трансформації, радник Президента з цифрового напрямку.

Народився 1991 року в Запорізькій області. Випускник Запорізького університету (факультет соціології та управління).
У 2019 році на виборах Президента України Федоров був керівником digital-напряму всієї передвиборчої кампанії Володимира Зеленського. На парламентських виборах був обраний народним депутатом України від партії «Слуга Народу». З 21 травня 2019 року є радником Президента з цифрового напрямку. З 29 серпня 2019 року – віце прем'єр-міністр – міністр цифрової трансформації України.

...детальніше

Івано-Франківська область

Олена Вінтоняк

Народний депутат, Голова Підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами-членами Євросоюзу.

 

Народилася 1979 року в м. Коломия. Закінчила юридичний факультет Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника. 

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 117 у списку. Представляла передвиборчий штаб кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського на виборах 2019 року у Івано-Франківську.

...детальніше

Київська область

Олександр Дубінський

Народний депутат України  IX скликання від партії «Слуга Народу», журналист, телеведущий, блогер.

У 2010 році став креативним продюсером департаменту журналістських розслідувань «1+1», а у 2014 році - ведучим програми «Гроші». У 2009 році очолював редакцію тижневика «Kyiv Weekly». З 2004 до 2009 року працював у газеті «Экономические известия», де став відомим як економічний журналіст. Закінчив Національний університет харчових технологій за спеціальністю «Облік і аудит» та Київський політехнічний інститут. На дострокових парламентських виборах 2019 року балотувався в народні депутати України по 94-му мажоритарному округу (Обухівський та Васильківський райони Київської області). Переміг на своєму окрузі, отримавши понад 40% голосів.

...детальніше

Кіровоградська область

Микита Потураєв

Народний депутат, заступник голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, голова підкомітету з питань інформаційної політики, кандидат політичних наук, радник Президента України Володимира Зеленського з політичних питань.

Закінчив філологічний факультет Дніпровського національного університету. Кандидат політичних наук. Співзасновник Громадської організації «Квантум фьючер лаб». Експерт з комунікацій, політичного і медіаконсалтингу. Займав керівні посади у медіахолдингу Стар Лайт Медіа, був директором Фокус Медіа. Раніше обіймав посаду першого заступника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

...детальніше

Львівська область

Максим Козицький

Бізнесмен, голова Львівської обласної адміністрації.

Козицький керував енергетичною компанією в галузі зеленої енергетики (вітрові електростанції). Також очолював компанію з будівництва сонячних електростанцій, займався виробництвом електроенергії в Сокальському вітропарку. За підсумками І кварталу 2020 року тижневика «Деловая столица» Максим Козицький очолив рейтинг голів обласних державних адміністрацій, набравши найбільше балів за усіма критеріями. Львівщина також посіла друге місце з динаміки будівництва й увійшла до шістки найліпших за обсягами виготовленої будівельної продукції на душу населення.   

...детальніше

Миколаївська область

Давид Арахамія

Народний депутат, голова фракції «Слуга Народу», член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

У 2019 році на парламентських виборах Давид Арахамія був обраний народним депутатом від партії «Слуга Народу» по загальнодержавному багатомандатному округу, № 4 в списку. В тому ж році призначений Президентом України Володимиром Зеленським членом Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром». У 2014 році нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня за волонтерську діяльність.

...детальніше

Одеська область

Сергій Колебошин

Народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій.

Сергій Колебошин є співзасновником програми дистанційного навчання «Osvita-online». У 2019 році обраний народним депутатом від партії «Слуга Народу» (виборчий округ № 140, територія Біляївської міської об’єднаної територіальної громади, міста Теплодар, Чорноморськ, Овідіопольський район, частина Біляївського району).

...детальніше

Полтавська область

Ольга Савченко

Народний депутат, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради. 

2019 році Ольга Савченко обрана народним депутатом від партії «Слуга Народу», № 66 у списку.


Рівненська область

Юрій Ліпський

Підприємець та  громадський активіст. 

Під час президентської виборчої кампанії працював у штабі команди Володимира Зеленського на Рівненщині. У вересні 2018 року Юрій Володимирович очолив штаб партійної організації «Слуга Народу» на Рівненщині та займався організацією президентської та парламентської виборчих кампаній.

...детальніше

Сумська область

Михайло Ананченко

Народний депутат, голова підкомітету з питань законодавчого забезпечення і контролю за діяльністю дипломатичної служби Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

У 2019 році Ананченко на виборах Президента України був представником Володимира Зеленського по Сумській області. На парламентських виборах обраний народним депутатом України від партії «Слуга Народу».

...детальніше

Тернопільська область

Володимир Гевко

Народний депутат, Заступник голови Комітету з питань бюджету.

Підприємець, громадський діяч та науковець Володимир Гевко у 1997 – 2017 роках працював викладачем, доцентом кафедри менеджменту Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. З 2015 року і дотепер очолює Регіональну раду підприємців Тернопільщини.

...детальніше

Харківська область

Павло Сушко

Народний депутат, заступник голови фракції «Слуга Народу», голова підкомітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики. 

Павло Сушко має три вищі освіти і є юристом, режисером телебачення та професійним військовим, який понад 18 років прослужив у лавах Збройних сил України. Павло Миколайович є також членом Української та Європейської кіноакадемій, засновником та генеральним продюсером кінокомпанії Prime Story Pictures.

...детальніше

Херсонська область

Юрій Соболевський

Aдвокат, громадський діяч, радник члена Кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів, заступник Голови ради ВГО «Всеукраїнська асоціація молодих науковців».

У 2019 році Юрій Соболевський на виборах Президента України був представником Володимира Зеленського  у Херсонський області, АР Крим та м. Севастополь, керівник обласного виборчого штабу, представник в регіоні Політичної партії «Слуга Народу».

...детальніше

Хмельницька область

Сергій Мандзій

Народний депутат, член Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя.

45-річний Сергій Мандзій народився в Хмельницькому. Закінчив економічний факультет Технологічного університету «Поділля» та юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Має кваліфікацію аудитора з правом здійснення аудиту підприємств та господарських товариств. Голова громадських організацій «Хмельницька платформа» та «Сильне місто», очільник Федерації хокею Хмельницької області та Ради Федерації хокею України.

...детальніше

Черкаська область

Олександр Завітневич

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Підприємець, громадський діяч Олександр Завітневич закінчив Київський військовий інститут управління та зв'язку, офіцер запасу. У 2019 році Олександра Завітневича обрано народним депутатом від партії «Слуга народу», № 39 у списку.


Чернівецька область

Віталій Другановський

Підприємець. 

Приєднався до команди Володимира Зеленського ще наприкінці 2018 року. Під час президентської кампанії очолював передвиборчий штаб у Чернівецькій області. 

...детальніше

Чернігівська область

Павло Халімон

Народний депутат, заступник голови фракції «Слуга Народу», заступник голови комітету аграрної політики і земельних відносин.

36-річний Павло Халімон народився в Чернігові. Закінчив факультет підготовки кадрів для органів прокуратури Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого. Працював начальником реєстраційної служби Прилуцького міськрайонного управління юстиції у Чернігівській області.

...детальніше

м. Київ

Микола Тищенко

Народний депутат, заступник голови фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури.


м. Кривий Ріг

Юрій Корявченков

Заступник голови депутатської фракції Політичної партії «Слуга Народу», голова підкомітету з питань автомобільних доріг та дорожнього господарства Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури.