Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Чим займалася ЗеМолодіжка протягом тижня: щотижневий дайджест

Чим займалася ЗеМолодіжка протягом тижня: щотижневий дайджест

Активісти Херсонщини та Києва продовжують брати участь у доставці гуманітарної допомоги нужденним, ЗеМолодіжка Запоріжжя допомогла з медичними препаратами мешканцям Токмака, а Полтавщина долучилася до навчальних тренінгів. Більше про ініціативи читайте у дайджесті.

ЗеМолодіжка Запоріжжя передала медичні препарати до тимчасово окупованих територій

Прихильники ЗеМолодіжки Запоріжжя допомогли передати партію необхідних ліків для забезпечення мешканців Токмака. Багато мешканців цього міста не покинули рідні домівки та залишаються вдома. На жаль, більша частина з них – літні, хворі та самотні люди. Події останнього часу тільки додали стресу в їхнє життя та загострили усі захворювання. Тому дуже важлива наявність в місті ліків та можливість їх систематичного прийому.

ЗеМолодіжка Херсонщини продовжує доставляти гуманітарну допомогу

Кочубеївська громада стала другою, яка отримала допомогу від Благодійного фонду «Support Kherson», який організував обласний лідер ЗеМолодіжки Херсонщини Нісар Ахмад. Кожний житель мав змогу взяти свій пакунок допомоги. По-особливому щасливими були дітки, які отримали смаколики. 

ЗеМолодіжка Києва працює на волонтерському фронті

Команда ЗеМолодіжки Києва у перші місяці війни створила благодійне об’єднання «Координаційний штаб волонтерів». За цей складний період вони змогли роздати більше 2000 тонн гуманітарної допомоги і надати поміч 400 000 людям, а також військовим у найгарячіших точках України. Волонтери продовжують активно працювати далі і докладають усіх зусиль, щоб якнайшвидше настала омріяна перемога.


ЗеМолодіжка долучилася до масштабної ініціативи #українськамолодьвражає присвяченої Міжнародному дню молоді

Рік тому Президент Володимир Зеленський установив в Україні День молоді, який відзначатимуть щороку 12 серпня разом з усім світом. Тож сьогодні протягом всього дня ми ділимося історіями про нашу сміливу молодь, яка воює на фронті, організовує волонтерські штаби, допомагає іншим на тимчасово окупованих територіях та взагалі скрізь, де може допомогти, доставляє гуманітарку на фронт тощо. Також до привітань долучилися народні депутати України.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy