Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Члени української делегації ПАРЄ посіли керівні посади у структурах Ради Європи

  • 3605
Члени української делегації ПАРЄ посіли керівні посади у структурах Ради Європи

Голова постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ Марія Мезенцева зазначає, що це одне з головних завдань, і незважаючи на суперечності між членами української делегації щодо внутрішньої політики, на зовнішньому фронті вони виступають єдиною командою.

«Нещодавно у ПАРЄ Євгенія Кравчук отримала посаду заступниці голови політичної групи Альянсу лібералів та демократів, підкомітет з конфліктів між країнами-членами Ради Європи очолив Сергій Соболєв, а до бюро групи консерваторів увійшов Олексій Гончаренко», – зазначила Мезенцева.

За її словами, на січневій сесії ПАРЄ українська делегація продемонструвала високу активність, зробивши 23 виступи з різних тем, та добре пропрацювала резолюцію щодо оскарження повноважень російської делегації.

«У кожному абзаці цей документ підкреслював порушення з боку РФ чинних резолюцій, порушення, які є в українському Криму та на Донбасі, а також порушення прав людини, що здійснює член ПАРЄ Російська Федерація в інших держава», – засвідчила Мезенцева.

Голова української делегації анонсувала засідання робочої групи спільно з громадськими правозахисними організаціями у межах Кримської платформи, створення якої ініціювали Офіс президента та МЗС. У планах – опрацювання питань територіальної цілісності та порушень прав людини.

«Ми маємо на меті зробити так, щоб це було схоже на Гельсінську спілку, аби півострів заговорив дуже голосно на теренах усієї Європи», – сказала Мезенцева.

Також депутатка засвідчила, що підтримка України у ПАРЄ не знижується.

«Хочу спростувати дуже цитовану тезу, що підтримка України знижується. Це абсолютно не відповідає дійсності. Нас підтримували у різних процесах багато країн-членів ПАРЄ, і ми будемо працювати з ними й далі», – заявила Мезенцева.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy