Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Члени ТСК перевірили Запорізьку філію «Укрзалізниці», відповідальну за аварію потягу «Інтерсіті»

  • 9090
Члени ТСК перевірили Запорізьку філію «Укрзалізниці», відповідальну за аварію потягу «Інтерсіті»

Члени ТСК по «Укрзалізниці» провели виїзне засідання в Запоріжжі, в межах якого перевірили «Придніпровську залізницю» у Запоріжжі. Саме ця філія відповідальна за аварію зі сходженням потягу «Інтерсіті» з рейок у березні цього року.

«Не буду вдаватися в подробиці абсурдної ситуації, коли керівник «Придніпровської залізниці» Олександр Заруба після інциденту пішов на підвищення в Київ і посів керівну посаду в «Укрзалізниці», а винним призначили звичайного залізничника з 29-річним стажем і перебитими руками, якому загрожує тепер кримінальне покарання. Скажу точно: ми це так не залишимо!», – заявила очільниця ТСК, народна депутатка від «Слуги Народу» Юлія Гришина.

Вона також розповіла про візит членів ТСК на один із заводів, де ремонтують електролокомотиви. Він збудований ще до початку Другої світової війни, але з того часу там мало що змінилося, тож нині завод перебуває в незадовільному стані.

«Останнього разу нове обладнання вам купували в 2000-х роках, і то як виняток. При цьому ви отримуєте мінімальну зарплату, але самовіддано намагаєтеся бути корисними країні й тримати в чистоті та порядку цей «пам’ятник» колишньої слави. Тільки завдяки зусиллям директорки останнім часом вдалося дещо підвищити заробітні плати працівникам та отримати замовлення», – розповіла депутатка.

Юлія Гришина наголосила, що Тимчасова слідча комісія з нетерпінням чекає від уряду оголошення конкурсу на нових членів Наглядової ради та заміну правління «Укрзалізниці».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy