Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Членство в НАТО одне з пріоритетних питань – Єгор Чернєв

  • 9376
Членство в НАТО одне з пріоритетних питань – Єгор Чернєв

Безпекові заходи та перспективи вступу України до НАТО стали найважливішими питаннями, які обговорюють на засіданні міжпарламентської Ради Україна-НАТО (UNIC) в Одесі. Про це заявив депутат від фракції «Слуга Народу», голова постійної делегації України у Парламентській асамблеї НАТО Єгор Чернєв.

«Засідання міжпарламентської асамблеї Україна-НАТО завжди подія для обох сторін, тому що ми обговорюємо важливі питання безпеки не тільки України, а й всього східного флангу НАТО», – пояснив Чернєв.

Він констатує, що Україна має ті самі проблеми з Росією у Чорноморському регіоні, які мають і країни-члени НАТО. Саме тому цьому питанню приділили найбільшу увагу.

«Іншим важливим питанням є просування України до членства в НАТО, отримання Плану дій щодо членства. Ми виконуємо щорічні національні програми, які узгоджені зі штаб-квартирою НАТО. Сподіваємося, що на найближчому саміті міністрів закордонних справ ухвалять рішення, що дозволять нам рухатися в цьому напрямі», – сказав голова постійної делегації України у Парламентській асамблеї НАТО.

За його словами, такі міжпарламентські зустрічі є важливими, тому що саме парламентарі несуть урядам своїх країн ідею про ПДЧ України в НАТО.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy