Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Член сумської Зе!Команди та ІТ-спеціаліст: Олександр Корнієнко розповів, хто займе місце Дениса Монастирського у парламенті

  • 12902
Член сумської Зе!Команди та ІТ-спеціаліст: Олександр Корнієнко розповів, хто займе місце Дениса Монастирського у парламенті

Після призначення народного депутата від «Слуги Народу» Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ він зобов’язаний скласти мандат. Оскільки Денис Монастирський переміг на парламентських виборах по багатомандатному виборчому округу, його місце займе наступний у передвиборчому списку партії – Антон Швачко. Про це на брифінгу заявив голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Як розповів очільник партії, Антон Швачко є активістом сумської організації «Слуги Народу». «Він був з нами з самого початку. Пройшов президентську та парламентську кампанії. Антон Швачко – ІТ-менеджер, ІТ-спеціаліст. Зараз працює на цій ниві в сумському обласному штабі. Це – наша команда, регіональна Зе!Команда», – повідомив він.

Крім того, Олександр Корнієнко попросив медіа не робити необґрунтовані висновки про партійний та життєвий досвід Антона Швачка.
«Журналістам, які проявляють харасмент в соцмережах щодо Антона, порадив би познайомитися з ним, взяти коментар чи інтерв’ю, а потім робити оціночні судження, чи він черговий ноунейм», – наголосив голова партії.

Довідково. Антон Швачко народився 11 грудня 1992 року. Має вищу освіту та проживає в Сумах. На парламентських виборах 2019 року включений до виборчого списку «Слуги Народу» під № 139.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy