Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Червоний Хрест отримав від України список викрадених росією українських дітей

  • 494
Червоний Хрест отримав від України список викрадених росією українських дітей

Міжнародний комітет Червоного Хреста отримав список, у якому містяться імена понад 19 тис. викрадених росією українських дітей з окупованих територій.

Про це в ефірі «Свобода.Ранок» розповіла народна депутатка партії «Слуга Народу», голова постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ Марія Мезенцева.

«Йдеться про оновлення файлу про українських дітей. Ми отримали понад 19 тис. заявок, поданих українськими правозахисниками і органами влади, які працюють по цьому питанню. Міжнародний комітет Червоного Хреста має чи не прямі повноваження для того, щоб відвідати дітей. Ми дуже чекаємо на їхній візит до росії та інших держав»,– зазначила вона.

Наразі представники МКЧХ можуть відвідати цих дітей у російських таборах, прийомних родинах й інших місцях незаконного перебування.

Нагадаємо, 27 квітня Парламентська Асамблея Ради Європи визнала, що примусове переміщення українських дітей до рф – це частина злочину геноциду.
Відповідну резолюцію «Депортація та примусове переміщення українських дітей та інших цивільних осіб до російської федерації та на тимчасово окуповані території України: створення умов для їх безпечного повернення, припинення цих злочинів та покарання винних» ухвалила ПАРЄ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy