У Чернігові відкрився центр ветеранського розвитку
- 57
Відкриття центру відбулося на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» ім.Т.Г. Шевченка в межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору, що реалізується з ініціативи першої леді України Олени Зеленської.
Потужні освітні та матеріально-технічні спроможності університету допоможуть ветеранам відновити професійні навички, здобути нові знання та компетенції, що відповідають вимогам сучасного ринку праці. Також тут проходитимуть вишкіл майбутні фахівці із супроводу ветеранів війни і демобілізованих осіб.

«Хочу відзначити важливість створення центру задля надання професійної допомоги у адаптації військових, які звільняються зі служби, та їхньої реінтеграції від військового до цивільного життя. Тут ветерани можуть отримати нову для себе спеціальність, поділитися власним досвідом, знайти однодумців. Всебічна підтримка сприятиме підвищенню рівня соціального захисту та створить необхідні передумови для вдосконалення напрямів ветеранської політики в цілому», – зазначила Олена Дмитренко, голова обласної ради від «Слуги Народу».
Чернігівський центр став 22-м подібним закладом в Україні, створеним за сприяння Міністерства у справах ветеранів.

