Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Чернігівський осередок партії «Слуга Народу» очолив Павло Халімон

  • 1282
Чернігівський осередок партії «Слуга Народу» очолив Павло Халімон

Чернігівську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив народний депутат Павло Халімон, заступник голови депутатської фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету з питань аграрної та земельної політики.

Чернігівську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив народний депутат Павло Халімон, заступник голови депутатської фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету з питань аграрної та земельної політики.

Рішення про призначення пана Халімона ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердили Вищою радою партії.

36-річний Павло Халімон народився в Чернігові. Закінчив факультет підготовки кадрів для органів прокуратури Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого. Працював начальником реєстраційної служби Прилуцького міськрайонного управління юстиції у Чернігівській області. На президентських виборах 2019 року пан Халімон був офіційним представником Володимира Зеленського в Чернігові.

«Основним принципом відбору кандидатів на посаду голови обласних осередків є визначення осіб, які показали переконливі досягнення і брали активну участь під час президентської та парламентської кампаній 2019 року. Основна мета, що перед собою повинен ставити обласний очільник, – це поява молодих і перспективних людей, які повністю відповідають цінностям політичної партії «Слуга Народу», а також сформують монобільшість у радах усіх рівнів», – зазначає Павло Халімон.

Членами ради Чернігівської обласної організації стали Гривко Сергій та Пахомов Дмитро.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» – пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Чернігівської, відбулися конференції у ще восьми обласних партійних осередках партії «Слуга Народу». Були призначені керівники обласних організацій у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy