Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Черкаські представники «Слуги Народу» рекомендують Політраді партії висунути Войцехівського на виборах 31 жовтня

  • 5259
Черкаські представники «Слуги Народу» рекомендують Політраді партії висунути Войцехівського на виборах 31 жовтня

На 197-му виборчому окрузі на проміжних виборах народного депутата України, призначених на 31 жовтня 2021 року, «Слугу Народу» рекомендують представляти Віталію Войцехівському.

Про це йшлося на засіданні Політичної ради Черкаської обласної організації політичної партії.  

Нагадаємо, у березні 2021 року Верховна Рада України достроково припинила повноваження народного депутата України Олександра Скічка, обраного два роки тому на позачергових виборах народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі №197. На сьогодні він очолює Черкаську обласну державну адміністрацію. Відтак, ЦВК призначила проміжні вибори народного депутата України у вказаному окрузі. 

«Те, що Олександр Скічко переміг із результатом понад 50% голосів виборців та з майже втричі більшим відривом від найближчого опонента,  свідчить про значну підтримку «Слуги Народу». Тому політична партія почувається зобов’язаною виправдати сподівання виборців і висунути гідного кандидата», – зауважив голова Черкаської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич. 

Олександр Скічко повідомив, що понад 20 тисяч жителів округу поставили свій підпис на підтримку міського голови Золотоноші Віталія Войцехівського.   

«Віталія Войцехівського знають як досвідченого керівника Золотоніської громади із надзвичайно високим рівнем довіри серед її жителів, адже золотонісці вже втретє довірили йому бути міським головою», – зауважив Олександр Скічко.

Зі свого боку Віталій Войцехівський повідомив, що вирішив приєднатися до команди Президента Володимира Зеленського, аби підтримувати курс глави держави і домогтися кардинальних змін на Черкащині й в Україні в цілому. 

«У парламенті потрібні фахівці з місцевого самоврядування, які довели свою ефективність як голови територіальних громад для завершення реформи децентралізації, – сказав Віталій Войцехівський. – Як представник Черкащини у Верховній Раді, я обіцяю залучати кошти державного бюджету у вигляді субвенцій на ремонт закладів освіти, культури та охорони здоров’я, а також у розвиток інфраструктури на території і виборчого округу №197, і за його межами».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy