Нардеп Олександр Завітневич ознайомився із освітніми закладами Черкас
- 11

Голова Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич відвідав Черкаський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Захисників України, який 1 вересня розпочав свою роботу. Цьогоріч за парти закладу сіло майже 70 юнаків та дівчат, які, крім шкільної програми, інтенсивно вивчатимуть окремі предмети та приділятимуть особливу увагу фізичній підготовці, військовому напрямку.
Разом із заступницею міського голови Анастасією Чубіною, директором департаменту освіти та гуманітарної політики Богданом Бєловим та депутатом міської ради від «Слуги Народу» Араіком Мкртчяном, Олександр Завітневич оглянув сучасні навчальні класи та їдальню, а також поспілкувався з педагогами і учнями.

Вони відзначили, що створення такого закладу є надзвичайно важливим у сучасних умовах.
«Для мене велика честь бути причетним до його відкриття та стати ідейним натхненником, дякую за отриману відзнаку від керівництва закладу», – зазначив нардеп та наголосив, що військова освіта сьогодні – це інвестиція у майбутнє безпеки України, оскільки формує у молоді дисципліну, фізичну витривалість, виховує відповідальність, готовність служити державі та захищати її у складні часи.
Також Олександр Завітневич ознайомився з результатами впровадження реформи харчування в закладах загальної середньої освіти Черкас на прикладі Черкаської гімназії №9 ім. О.М. Луценка та Черкаської загальноосвітньої школи №15.
«Приємно бачити, як змінюється культура харчування дітей – більше користі, різноманіття та якість. Окрема вдячність Олені Зеленській за цю ініціативу, яка крок за кроком змінює українські школи та підходи до турботи про здоров’я учнів. Розвиток військової освіти та здорового середовища в школах – ті напрямки, які формують сильне покоління українців», – підсумував нардеп.
Фото – зі сторінки Олександра Завітневича