Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Діти військових із Тальнівської громади зможуть оздоровитися на фінському курорті

  • 29
Діти військових із Тальнівської громади зможуть оздоровитися на фінському курорті

Депутат Черкаської обласної ради від партії «Слуга Народу» Ігор Новицький під час робочого візиту до Фінляндії залучив підтримку місцевої влади для організації поїздки дітей військовослужбовців із Тальнівщини до дитячого табору Ойванкі на курорті Куусамо.

За словами депутата, ці діти потребують системної підтримки для ментального відновлення та морального перезавантаження. Перша група вирушить на відпочинок уже влітку 2025 року.

Нагадаємо, що між містами Тальне (Україна) та Куусамо (Фінляндія) встановлені побратимські звʼязки. Свої наміри про дружбу та співпрацю закріпили меморандумом.

«Для мене велика честь бути частиною цього процесу. Робимо все, щоб наші діти відчували турботу», – прокоментував Ігор Новицький.

Табір Ойванкі розташований серед лісів біля озера. Для дітей, які приїжджають сюди на відпочинок, пропонують насичене дозвілля та організовують навчання іноземним мовам за спеціальними програмами.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy