Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Депутатки «Слуги Народу» отримали подяки міського голови за внесок у розвиток Черкас

  • 14
Депутатки «Слуги Народу» отримали подяки міського голови за внесок у розвиток Черкас

За активну громадянську позицію, діяльність, спрямовану на надання допомоги Збройним силам України та внутрішньо переміщеним особам, особистий внесок у реалізацію соціально-економічних програм і розвиток Черкаської територіальної громади дві депутатки Черкаської міськради від «Слуги Народу» отримали подяки від міського голови.

Їх на заході, приуроченому до Дня місцевого самоврядування, вручили Оксані Маслянко та Оксані Меліковій.

«Це люди, чия праця часто залишається непомітною, але саме вона формує міцний фундамент життя міста – від підтримки оборонців і допомоги вразливим категоріям до реалізації стратегічних рішень, що визначають майбутнє Черкас», – йдеться на сайті Черкаської міської ради.

Коментуючи відзнаку, Оксана Маслянко зазначила, що вона є вагомим підтвердженням того, що щоденна праця, прийняті рішення та реалізовані ініціативи справді мають значення для громади.

«Ця відзнака надихає з новими силами продовжувати служіння людям, утверджувати якісні зміни, розвивати нашу громаду», – зазначила депутатка.

А Оксана Мелікова повідомила, що, працюючи у місцевому самоврядуванні 12 років, вже добре навчилася зчитувати настрої громади і спрямовувати її енергію у конструктивне русло.

«За роки роботи я зрозуміла, що в громаді люди можуть посваритися через парковку чи зелений газон, але об’єднатися за дві хвилини, якщо треба відстояти свою територію, безпеку чи нову ініціативу. Ось у цьому і полягає магія», – підсумувала обраниця.

Фото пресслужби Черкаської міськради

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber

Коментарі закриті.

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy