Черкащина зазнала чергової масованої атаки ворожих дронів
- 27
30 російських БпЛА у межах Черкаської області знешкоджено цієї ночі силами та засобами ППО. Як наслідок, уламками завдано чималої шкоди житловій інфраструктурі, – повідомляють у Черкаській ОВА.
Так, у Черкаському районі пошкоджень зазнали вікна й покрівлі щонайменше 12 приватних будинків і господарських споруд, лінія електропередач, газова труба низького тиску.
У Золотоніському районі, за попередньою інформацією, уламками понівечено 15 будинків, 2 автомобілі.

Було гучно на Уманщині. Тут вибуховою хвилею у помешканнях місцевих жителів вибило кілька вікон.
«Доки цивілізовані країни світу пропонують агресору дипломатію, росія продовжує використовувати єдине, що може, – терор мирного населення. Сьогодні вночі Україна вкотре зазнала масованої ракетно-дронової атаки. Просто зараз триває ліквідація її наслідків на Черкащині. На щастя, минулося без травмованих. Але ми вкотре переконуємося, що потрібна не дипломатія, а сила у відповідь», – прокоментував голова Черкаської обласної організації політпартії «Слуга Народу» та очільник Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Олександр Завітневич.
Фото пресслужби Черкаської ОВА
